Telekomunikacijos ir konsultacijos – ANDO

SEH įranga - USB virtualizacija

USB virtualūs serveriai, skirti prijungti prie tinklo netinklinę USB įrangą.

 

USB Deviceservers, pagaminti SEH Computertechnik, leidžia  integruoti praktiškai kiekvieną USB įrenginį į labiausiai paplitusius bei naudojamus tinklus Labai paprasta bei greita įdiegti virtualų USB jungties išplėtimą (USB over IP). Visi Jūsų USB įrenginiai yra lengvai ir saugiai pasiekiami taip, lyg jie būtų prijungti tiesiai prie Jūsų kompiuterio   (apsaugotas point-to-point prijungimas). 

Visi USB Deviceservers yra “plug&play” sprendimai: kartą įdiegus į tinklą, jūs tvarkysite prijungtus USB įrenginius naudodami susijusią programinę įrangą SEH UTN valdymas. "USB Deviceservers" yra idealus sprendimas pramonės ir biurų aplinkoje. Jie taip pat puikiai tinka serverių ir virtualizuotoms aplinkoms.

Savybės bei privalumai :


myUTN-50a

  

Nebrangus modelis pradžiai.


Turite klausimų - rašykite mums.

 myUTN-55

Belaidžių tinklų mobilumas.


Plačiau.

Turite klausimų - rašykite mums.


myUTN-80 Dongle Server

Patogi versija mažoms ir vidutinėms programoms.

 

myUTN-800 Dongle Server

Verslo Verslo sprendimas, turintis didelį prieinamumą ir atsargą.


 Papildomai šiam įrenginiui galime pasiūlyti ir 19" montavimo lentyną:

Plačiau.

Įrenginio panaudojimo iliustracija:

Turite klausimų - rašykite mums


USB Print Server (WLAN) PS55


PS55 yra labai geras sprendimas, leidžiantis panaudoti porą spausdintuvų ar daugiafunkcinių įrenginių jūsų WLAN tinkle ir tai padaryti yra lengva ir paprasta.

Panaudojus jungčių išplėtėją galima prijungti net penkis išorinius įrenginius.


Susisiekti.


mySND-120 File Access Server


Nerimaujate dėl kompanijoje naudojamų SD tipo ar USB flash tipo atminties kortelių? Su mySDN-120 tai visiškai saugu. Šis įrenginys paprasčiausiai uždaro galimas saugumo spragas.

Plačiau.

 

 

Vienam iš paklausiausių SEH kompanijos gaminių gamintojas smarkiai patobulino programinę įrangą ir dabar šis įrenginys dirba su nenutrūkstamu duomenų srautu, kas sudaro realią galimybę jungti prie jo tokius išorinius įrenginius kaip videokameras, mikrofonus, išorinės atminties įrenginius (USB atmintinės, USB HDD ir pan.) ir visa tai paprastai valdyti per Gigabit Ethernet tinklą (10/100/100 T/TX/T). Dirba su daugeliu operacinių sistemų:  Microsoft® Windows (32/64-Bit; XP, Windows 7/8/10, Server 2003, Server 2008 R2, Server 2011, Server 2012, Server 2016), OS X/macOS (10.8.x, 10.9.x, 10.10.x, 10.11.2 and later, 10.12.x and later) and Linux (64-Bit; Ubuntu 12.4.x LTS, Ubuntu 14.04.x LTS, Oracle Linux 6.5).

myUTN-2500

Užtikrintas veikimas ir saugumas profesionaliems naudotojams.

Pačiau. 


Turite klausimų - rašykite mums.

 

Telekomunikacijos - įrangos tiekimas ir paieška,
konsultacijos, individualūs sprendimai.

(C) 2018 ANDO. Kontaktuokite +370 698 23917, r.vaicius@ando.lt