Apie mus

UAB „ANDO“ įkurta 2009 metų viduryje. Turima didelė įrangos tiekimo bei paieškos patirtis ir apsprendė įmonės veiklos kryptį. Sėkmingai bendraujame ir bendradarbiaujame su visais mobilaus ryšio operatoriais Lietuvoje – tiek tinklinės, tiek ir galutinio vartotojo įrangos srityse.

Kompanija tiekia kartotuvų montavimo galutiniam vartotojui paslaugas. Taip pat kompanija atlieka ryšio konsultavimo paslaugas – pageidaujamo operatoriaus signalų stiprumo matavimai bei galimi techniniai sprendimai signalams pagerinti.

Tiekėjų geografija plečiasi – šiuo metu dirbame su Švedijos, Lenkijos, Estijos, Pietų Korėjos, Honkongo, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Airijos kompanijomis.

Mūsų įmonė atstovauja šiems pasaulyje gerai žinomiems prekių ženklams:

 

Esame oficialūs šios firmos distributoriai Lietuvai, Latvijai ir Estijai. Kompanija turi didelį įdirbį USB įrenginių virtualizacijos srityje, taip pat įdomių sprendimų tinklinio spausdinimo klausimais. Jūs turite netinklinį USB įrenginį, kurį norite turėti savo Ethernet tinkle? Jokių problemų – SEH USB serveriai tai sprendžia paprastai ir užtikrintai.

 

Esame šios kompanijos įrangos platintojai. Tai GSM/DCS/UMTS kartotuvai, silpnų signalų stiprintuvai – tikrai nemažai įvairių galimų sprendimų mobilaus ryšio pagerinimui.

 

Tai estų elektroninės įrangos gambos įmonė. Joje dirba labai stipri komanda – konstruktoriai, programuotojai, dizineriai. Labai greitas reagavimas į klijento poreikius – vienas iš išskirtinių šios kompanijos bruožų. Sėkmingai dirbame GSM bei UMTS signalų kartotuvų bei 2G/3G/4G/LTE antenų srityse.  

 

 

Korėjoje įsikūrusi kompanija, gaminanti įvairius komponentus – 50 omų apkrovas (iki 18GHz), įvairias jungtis, perėjimus ir t.t.

 

 


 

EnglishLithuanian
X