USB tinklinė įranga

DEVICESERVER

myUTN USB Deviceserver (WLAN) pramonės ir biurų aplinkai, visi USB įrenginiai yra lengvai ir saugiai pasiekiami taip lyg būtų prijungti tiesiai prie Jūsų kompiuterio.

DONGLESERVER

USB Dongleservers, pagamintų SEH Computertechnik, pagalba galite padaryti Jūsų USB atmintukus pasiekiamus per tinklą (USB over IP).

INDUSTRIAL

Pramoniniai sprendimai integruoja beveik visus ne USB įrenginius ir serijinius įrenginius į įvairias pramonės aplinkas.

USB virtualūs serveriai, skirti prijungti prie tinklo netinklinę USB įrangą.

USB Deviceserver ir utnserver PRO, pagaminti SEH Computertechnik, leidžia  integruoti praktiškai kiekvieną USB įrenginį į labiausiai paplitusius bei naudojamus tinklus Labai paprasta bei greita įdiegti virtualų USB jungties išplėtimą (USB over IP). Visi Jūsų USB įrenginiai yra lengvai ir saugiai pasiekiami taip, lyg jie būtų prijungti tiesiai prie Jūsų kompiuterio   (apsaugotas point-to-point prijungimas).

Visi USB Deviceservers yra “plug&play” sprendimai kartą įdiegus į tinklą, jūs tvarkysite prijungtus USB įrenginius naudodami susijusią programinę įrangą SEH UTN valdymas. "USB Deviceservers" yra idealus sprendimas pramonės ir biurų aplinkoje. Jie taip pat puikiai tinka serverių ir virtualizuotoms aplinkoms.

Savybės bei privalumai :

- Palaikomi visi standartiniai tinklų tipai: Ethernet / Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
- Skirta Windows, OS X/macOS ir Linux<
- Puikus suderinamumas su USB įrenginiais
- Lengva, suprantama ir patogi konfigūracija, administravimas ir priežiūra per interneto naršyklę
- Visapusiškas saugos paketas: šifravimas, slaptažodžio apsauga, įrenginio prieigos kontrolė, sertifikatų valdymas, autentifikavimas ir daug daugiau!
- Taupantis išlaidas: vartotojai gali nuosekliai dalytis USB įrenginiais
- Pasaulinis palaikymas ir reguliarūs atnaujinimai nemokamai bei garantija iki 5 metų

USB įrangos palyginimo lentelės

EnglishLithuanian
X