TINKLINĖ ĮRANGA

Saugiai prijunkite visą USB tinklinę ir netinklinę įrangą prie Ethernet tinklo.
USB įrangos prijungimo schema per tinklą

USB įrangos prijungimo schema per tinklą

Turite netinklinės įrangos, kurią norėtumėte prijungti prie tinklo? Galime pasiūlyti variantų, leisiančių šią įrangą lengvai sujungti Ethernet tinkle ir ji bus pasiekiama iš bet kurio tinklo taško. Tai gali būti išorinės atmintys (HDD, USB atmintukai), duomenų srautų įranga (kameros, garso kortos ir t.t.), įvairi valdymo ar duomenų nuskaitymo įranga – yra ne vienas galimas problemos sprendimo būdas.

KARTOTUVAI

Pagerinkite mobilų balsinį ir duomenų perdavimo ryšio greičius namuose arba darbo vietoje.
Mobilaus signalo kartotuvo veikimo schema

Mobilaus signalo kartotuvo veikimo schema

Problemos su ryšiu? Silpnas signalas pastato viduje? Tai galima išspręsti signalo kartotuvo pagalba. Jums tik reikia pasirinkti, kas labiau reikalinga – balsas, duomenys ar abu kartu. Galime pasiūlyti įvairius variantus, išspręsiančius Jūsų problemas.
1 – Hiboost stiprintuvas
2 – Išorinė antena
3 – Vidinė antena
4 – Mažų nuostolių jungiamasis kabelis
5 – Maitinimo šaltinis

Wiesemann und Theis GmbH

Wiesemann und Theis GmbH yra mikrokompiuterių gamintojai jau 40 metų, jų gaminiai sieja pramonę, biurą ir IT su patikimomis tinklo ir jutiklių technologijomis bei sąsajų keitikliais.
Wiesemann und Theis GmbH
W&T ne tik kuria savo gaminius, bet ir patys juos gamina, kad būtų nuolat stebimi ir tobulinami. Daugiau nei 99,9% kokybė ir patikimumas. Didelė komponentų atsarga sandėlyje leidžia vykdyti užsakymus trumpais terminais net ir šiais puslaidininkių deficito laikais.
Sąsajos TCP/IP, Ethernet, RS-232, RS-485, USB, 20mA, stiklo ir plastiko šviesolaidiniams kabeliams, http, SNMP, OPC, Modbus TCP, I/O skaitmeninis, I/O analoginis, ISA, PCI.

AUSINĖS SU MIKROFONU

Mikrofonas, bluetooth, valdymas lietimu, binauralinis skambinimas.
Ausinės su mikrofonu I18 TWS

Ausinės su mikrofonu I18 TWS

Klausydami muziką neužmirškite pasirinkti sau pageidaujamus audio nustatymus telefone (equalizer), tai tikrai pagerina muzikos skambesį.

IŠMANUSIS NAMAS

Gyvenkite ir valdykite išmaniai!!!
Išmanusis namas

Išmanusis namas

Išmanusis namas – tai nėra taip sudėtinga, kaip įsivaizduojate. Pasitelkus vaizduotę ir kažkiek investavus, galima realiai pasilengvinti namų ar buto priežiūrą ir valdymą.

APKROVOS

Apkrovos
Gaminate, remontuojate ar naudojate radijo signalus spinduliuojančią įrangą ir norite atlikti jos matavimus ar derinimus be pašalinio spinduliavimo į aplinką? Siūlome sprendimą – spinduliuojamo radijo signalo apkrovas, imituojančias anteną. Įvairaus galingumo, dažnių juostos, įvairūs jungčių variantai – Jums tereikia pasakyti savo poreikius ir mes pateiksime pasiūlymą.

IŠORINĖ ANTENA NELLI

Išorinė antena
Naudojatės mobilaus ryšio duomenimis, bet Jus netenkina duomenų perdavimo greitis? To priežastis gali būti nepakankamas signalo stiprumas naudojamam įrenginiui patalpos viduje. Paprastas ir efektyvus sprendimas – išorinė antena, pagerinanti priimamo signalo stiprumą ir tuo pačiu paspartinanti duomenų srautą (ir priimamų, ir perduodamų). NELLI išorinė antena išspręs Jūsų problemas.

ATENIUATORIAI

Ateniuatoriai
Reikia susilpninti radijo dažnio signalą? Sprendimas – ateniuatoriai. Galime pasiūlyti įvairaus galingumo, dažnių juostos bei jungčių kombinacijas Jūsų poreikiams patenkinti.

REGULIUOJAMI ATENIUATORIAI

Reguliuojamas ateniuatorius
Tvarkote ar eksperimentuojate su įranga, o gal atliekate įvairius matavimus? Tačiau nežinote, kokio lygio radijo signalas Jums reikalingas? Jums nereikia dėžės įvairiausių ateniuatorių, jau nekalbant apie jų prijunginėjimą ir atjunginėjimą. Sprendimas – reguliuojami ateniuatoriai. Tai tikrai sutaupys jums ne tik daug laiko, bet ir lėšų, darbas taps daug paprastesnis ir našesnis. Šie įrenginiai yra Jūsų pagalbininkai įvairiausiose situacijose.