TINKLINĖ ĮRANGA

Saugiai prijunkite visą USB tinklinę ir netinklinę įrangą prie Ethernet tinklo.
USB įrangos prijungimo schema per tinklą

USB įrangos prijungimo schema per tinklą

Turite netinklinės įrangos, kurią norėtumėte prijungti prie tinklo? Galime pasiūlyti variantų, leisiančių šią įrangą lengvai sujungti Ethernet tinkle ir ji bus pasiekiama iš bet kurio tinklo taško. Tai gali būti išorinės atmintys (HDD, USB atmintukai), duomenų srautų įranga (kameros, garso kortos ir t.t.), įvairi valdymo ar duomenų nuskaitymo įranga – yra ne vienas galimas problemos sprendimo būdas.

KARTOTUVAI

Pagerinkite mobilų balsinį ir duomenų perdavimo ryšio greičius namuose arba darbo vietoje.
Mobilaus signalo kartotuvo veikimo schema

Mobilaus signalo kartotuvo veikimo schema

Problemos su ryšiu? Silpnas signalas pastato viduje? Tai galima išspręsti signalo kartotuvo pagalba. Jums tik reikia pasirinkti, kas labiau reikalinga – balsas, duomenys ar abu kartu. Galime pasiūlyti įvairius variantus, išspręsiančius Jūsų problemas.
1 – Hiboost stiprintuvas
2 – Išorinė antena
3 – Vidinė antena
4 – Mažų nuostolių jungiamasis kabelis
5 – Maitinimo šaltinis

Wiesemann und Theis GmbH

Wiesemann und Theis GmbH yra mikrokompiuterių gamintojai jau 40 metų, jų gaminiai sieja pramonę, biurą ir IT su patikimomis tinklo ir jutiklių technologijomis bei sąsajų keitikliais.
Wiesemann und Theis GmbH
W&T ne tik kuria savo gaminius, bet ir patys juos gamina, kad būtų nuolat stebimi ir tobulinami. Daugiau nei 99,9% kokybė ir patikimumas. Didelė komponentų atsarga sandėlyje leidžia vykdyti užsakymus trumpais terminais net ir šiais puslaidininkių deficito laikais.
Sąsajos TCP/IP, Ethernet, RS-232, RS-485, USB, 20mA, stiklo ir plastiko šviesolaidiniams kabeliams, http, SNMP, OPC, Modbus TCP, I/O skaitmeninis, I/O analoginis, ISA, PCI.

IŠMANUSIS NAMAS

Gyvenkite ir valdykite išmaniai!!!
Išmanusis namas

Išmanusis namas

Išmanusis namas – tai nėra taip sudėtinga, kaip įsivaizduojate. Pasitelkus vaizduotę ir kažkiek investavus, galima realiai pasilengvinti namų ar buto priežiūrą ir valdymą.

IŠORINĖ ANTENA NELLI

Išorinė antena

Naudojatės mobilaus ryšio duomenimis, bet Jus netenkina duomenų perdavimo greitis? To priežastis gali būti nepakankamas signalo stiprumas naudojamam įrenginiui patalpos viduje. Paprastas ir efektyvus sprendimas – išorinė antena, pagerinanti priimamo signalo stiprumą ir tuo pačiu paspartinanti duomenų srautą (ir priimamų, ir perduodamų). NELLI išorinė antena išspręs Jūsų problemas.

DIRVOŽEMIO pH, DRĖGMĖS, TEMPERATŪROS  IR APŠVIETIMO MATUOKLIS4X1 METERLabai paprastas, vizualus ir patogus prietaisas augalo augimo sąlygų kontrolei.