Prekės

 • SEH USB tinklinė įranga.

  USB virtualūs serveriai, skirti prijungti prie tinklo netinklinę USB įrangą.

  USB utnserver'iai ir DongleServer'iai, pagaminti SEH Computertechnik, leidžia  integruoti praktiškai kiekvieną USB įrenginį į labiausiai paplitusius bei naudojamus tinklus. Labai paprasta bei greita įdiegti virtualų USB jungties išplėtimą (USB over IP). Visi Jūsų USB įrenginiai yra lengvai ir saugiai pasiekiami taip, lyg jie būtų prijungti tiesiai prie Jūsų kompiuterio   (apsaugotas point-to-point prijungimas).

  Visi USB utnserver'iai ir DongleServer'iai yra “plug&play” sprendimai - kartą įdiegus į tinklą, jūs tvarkysite prijungtus USB įrenginius naudodami susijusią programinę įrangą SEH UTN valdymas. Ši įranga yra idealus sprendimas pramonės ir biurų aplinkoje. Ji taip pat puikiai tinka serverių ir virtualizuotoms aplinkoms.

  3-jų metų garantija.

 • Stiprintuvai mobiliam...

  Skirti pagerinti mobilaus ryšio signalus patalpose ar transporto priemonėse.

 • SAULĖS ENERGETIKA

  Viskas, ko reikia gamintis saulės energijai ir ją saugoti.

  Dirbame su Sun Track kompanija - oficiliais Victron Energy distributoriais Europoje.

 • Wiesemann und Theis

  Wiesemann und Theis GmbH yra mikrokompiuterių gamintojai jau 40 metų, jų gaminiai sieja pramonę, biurą ir IT su patikimomis tinklo ir jutiklių technologijomis bei sąsajų keitikliais.

  W&T ne tik kuria savo gaminius, bet ir patys juos gamina, kad būtų nuolat stebimi ir tobulinami. Daugiau nei 99,9% kokybė ir patikimumas. Didelė komponentų atsarga sandėlyje leidžia vykdyti užsakymus trumpais terminais net ir šiais puslaidininkių deficito laikais.

  Sąsajos TCP/IP, Ethernet, RS-232, RS-485, USB, 20mA, stiklo ir plastiko šviesolaidiniams kabeliams, http, SNMP, OPC, Modbus TCP, I/O skaitmeninis, I/O analoginis, ISA, PCI.

 • 2G/3G/4G antenos

  Antena, skirta pagerinti duomenų perdavimą (moibilų internetą) 2G/3G/4G standartuose.

 • Buitinė elektronika